rok założenia: 1992

Zespół Szkół Prywatnych im. gen. Władysława Andersa
w Rybniku

000168 000159 ochronaAdministratorem danych osobowych Państwa i Państwa Dziecka jest Zespół Szkół Prywatnych im. gen.Władysława Andersa z siedzibą w Rybniku przy ul. Powstańców Śląskich 27.

W jakim celu przetwarzane są dane osobowe?
Podane dane osobowe są przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Szkołach wchodzących w skład Zespołu, a w zakresie, w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.

Przysługujące prawa
Prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Udostępnianie danych
Szkoła, nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych Państwa i Państwa Dziecka, za wyjątkiem sytuacji, w których posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do realizowania zadań Szkoły.

Przechowywanie danych
Przechowujemy dane osobowe przez okres ustalony na podstawie przepisów archiwalnych, a w przypadku danych osobowych podanych dobrowolnie – do czasu wycofania Państwa zgody (z zachowaniem przepisów archiwalnych).

W sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych prosimy
o kontakt drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.